השכרת פיגום נייד

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

השכרת פיגום ניידהשכרת פיגומים היא פופולרית בענף הבניה, הרבה יותר פשוט לשכור פיגומים מאשר לרכוש ולדאוג לאחסון ואחזקה. עם זאת, קיימים לא מעט סוגים של פיגומים, כמו פיגומים תלויים, פיגומים חשמליים, פיגומים קבועים, פיגום פיר מעלית, פיגום תלוי ממוכן ועוד רבים אחרים. הפעם אנחנו נדבר על השכרת פיגומים ניידים, למה פיגומים ניידים הפכו לפופולריים כל כך, מהם היתרונות בהשכרת פיגומים ניידים וכמה בסופו של דבר נשלם על ההשכרה. לפניכם כל המידע על פיגומים ניידים.

 

מהם פיגומים ניידים?

ישנם סוגים רבים ושונים של פיגומים המשמשים את ענף הבנייה כיום. לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו, אבל בסופו של דבר הפיגומים נועדו לתת מענה לעבודה בטוחה בגובה. בהרבה עבודות סולם אינו מספק, אנחנו צריכים משטח יציב וחזק עליו נוכל לעמוד – ככה פועלים כל אתרי הבניה. החיסרון עד היום היה שהקמת הפיגומים יכולה לגבות זמן רב, וכמו כן גם מחיר גבוה להרכבה ופירוק. בדרך כלל השימוש בפיגומים קבועים הם למטרות עבודה לפרקי זמן ארוכים (בשונה מתמ"א 38 לדוגמא). 

אם אתם עומדים לצאת לפרויקט בנייה, או לבצע תיקונים ותחזוקה של פרויקטים שונים, אנחנו כאן כדי להסביר על פיגומים ניידים, ולמה הם חלופה יעילה. השכרת פיגומים ניידים מאפשרת לכם לקבל פיגומים זמניים המבוססים על גלגלים ובכך ניתן להעביר את הפיגום מחלק אחד של אתר לחלק אחר – מה שהופך את השימוש בציוד להרבה יותר פרקטי וחסכוני. מבחינת בטיחות, אין חששות מכיוון שניתן לנעול את הגלגלים ובכך לשמור על יציבות מלאה כדי לאבטח את העובדים בזמן המשימה. הפלטפורמה הניידת הזאת נבנית במבנה אנכי עם קורות צולבות, הרכב הפיגום הופך את הפיגום לחזק מאוד ובכך ניתן להשתמש בכלי עבודה שונים גדולים וכבדים ללא חשש מבחינת משקלים.

נוכחנו לראות, השכרת פיגומים ניידים אינה רק עבור אתרי בנייה אלא גם בענף החקלאות רבים בוחרים להיעזר בפיגומים ניידים כדי להגיע לגבהים מסוימים ללא צורך בסולם או במה. הפיגומים חסכוניים, ניתן לנווט אותם במקומות שונים אך יש לקחת בחשבון גם מה המפרט של אותו פיגום – לכל פיגום נייד או לא יש את מקסימום המשקל אותו הוא יכול לשאת.

השכרת פיגומים ניידים – למי זה עוזר?

השכרת פיגום נייד יכולה לסייע להרבה אנשים בענף הבנייה וגם בענפי עבודה אחרים. ענף הבניה כמובן נמצא בראש הרשימה בשל הצורך בפיגומים לעבודות תיקון כמו תמ"א, עבודות קירוי, לבנים, תחזוקה ואחרים. עם זאת, אפשר לראות שהשימוש אינו רק לענף הבניה אלא גם מעצבים, מענקי חלונות, ועובדי אדמה נעזרים בפיגומים ניידים כדי לקבל גישה למקומות גבוהים שגם סולם יכול להגיע אליהם, אך סולם פחות בטיחותי במיוחד כאשר מדובר על שימוש בציוד עבודה במהלך הטיפוס. בנוסף, היום ניתן לראות שגם ענף האירועים נעזר בפיגומים ניידים בשביל להתקין מצלמות בגובה, תאורה, רמקולים ועוד.

 

השכרת פיגומים ניידים – יתרונות

  1. אפשרויות – פיגומים ניידים בהשוואה לסוגי פיגומים אחרים וגם סולמות מאפשרים לכם להקים את הפיגום גם על קרקע שהיא לא מישורית בהכרח. מה זה אומר? יש לכם מגוון אפשרויות כדי להתאים את הפיגום לעבודה שלכם והוא יספקו לכם פלטפורמת עבודה חזקה.
  2. גדלים – פיגומים ניידים מגיעים במגוון רחב של גדלים, וניתן לבחור את האופציה הנוחה ביותר לצרכי הפרויקט שלכם. ניתן לבחור מבין הגדלים השונים ומרווחים שונים המאפשרים לכם לייעל את העבודה בהתאם למקרה ספציפי. לרוב פיגומים ניידים יהיו עשויים באופן חלקי או מלא מתכת ואלומיניום ולכן, הם גם עמידים בפני תנאי מזג אוויר וחלודה עם אורך חיים משמעותי
  3. בטיחות – אם כבר דיברנו על החומרים מהם פיגומים ניידים עשויים, אפשר ללמוד מכך גם על החוזק של הפיגומים ועל היציבות שהם מאפשרים לכם לקבל. פיגומים ניידים יכולים לתמוך בעומס ומשקלים כבדים בהתאם למפרט הנוכחי.

 

השכרת פיגומים ניידים – מחירון

לפני שנראה את מחירון השכרת פיגומים ניידים, חשוב להבין לפי מה נקבע המחיר. המחיר של השכרת פיגום נייד נקבע בהתאם ליצרן הפיגומים, בהתאם לחברה ממנה אתם שוכרים וכמו כן, בהתאם לגודל הפיגום. חשוב להדגיש שבחלק מהמקרים נדרש פיקוח, ולכן אם אין מפקח מטעמכם תוכלו גם לקבל שירות פיקוח. יש לקחת בחשבון עלויות הובלה, הרכבה, פירוק וכד'. 

יש מגוון רחב של פיגומים ניידים, לדוגמא יש פיגומים שיש להרכיב ולפרק אותו והוא נע על גלגלים, מצד שני יש פיגומים שהם חשמליים. משמע הכל כבר מגיע די מורכב, ולפי שליטה של הפיגום ניתן לקבוע את גובה העבודה. בדרך כלל פיגומים חשמליים יהיו יותר יקרים, וידרשו תחזוקה מצידכם. ציינו לפניכם מחירון המתייחס למחיר לפי יום, ומחיר לפי חודש. ישנן גם חברות המאפשרות לכם השכרת פיגומים לשבוע.

השכרת פיגום נייד – מחירון

השכרת פיגום נייד ליום 300-500 ש"ח המחיר לרוב אינו כולל הובלה.
השכרת פיגום נייד לחודש 1,500-2,300 ש"ח המחיר נקבע בהתאם לחומר ממנו עשוי הפיגום וכמו כן, נתונים טכניים.
השכרת פיגום אלומיניום צר 400-500 ש"ח
השכרת פיגום נייד מודולרי (8 מטר) 350-600 ש"ח ליום

1,800-3,000 ש"ח לחודש

הפיגום כולל 4 מיטות, 2 סולמות, 4 מעקות. המחיר אינו כולל הובלה, הרכבה ופירוק.
השכרת פיגום נייד מודולרי (10 מטרים) 850-1,100 ש"ח ליום

3,500-5,500 ש"ח לחודש

המחיר כולל פיקוח.
התקנה ופירוק של פיגומים ניידים 650-1,500 ש"ח המחיר נקבע בהתאם לסדר גודל הפיגום.
הובלה 450-700 ש"ח בהתאם למיקום הפרויקט.

 

השכרת פיגום נייד

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת פיגומים

שירותי השכרת פיגומים עם החברה המובילה בישראל. פיגומים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין, מקצועי ובמחירים ללא תחרות.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיגומים להשכרה ביפו

מחפשים פיגומים להשכרה ביפו? המונח פיגומים הינו מונח רחב שמתייחס ללא מעט מקרים של תהליך בניה, בו אנחנו נדרשים להיעזר בפיגומים כדי לבצע עבודות בחזית

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר