השכרת פיגומים מחירים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

השכרת פיגומים מחיריםעבור השכרת פיגומים מחירים שאינם אחידים, מכיוון שקיימים תנאים שונים שיכולים להשפיע על המחיר. התנאי הבולט הוא סוג הפיגום, וקיימים לא מעט. דברים נוספים שיכולים להשפיע על המחיר הוא אישור מהנדס (במקרים של פיגום תלוי לדוגמא), הובלה, הרכבה, פירוק, היקף ומספר משטחים. ריכזנו עבורכם את המידע המלא לגבי מחירי השכרת פיגומים. 

 

השכרת פיגום מחיר – מה זה?

פיגום הוא למעשה מבנה זמני שנועד לשמש אותנו בשלבי בניה שונים לצורך תמיכה בעובדים, בתהליך הבניה ובחפצים. ניתן לראות את השימוש בפיגום במקרים רבים, החל מבתים פרטיים ועד למבנים גדולים. יש מגוון רחב של סוגי פיגומים, כאשר השוני ביניהם הוא ביחס לסוג השימוש והתאמה לקרקע. פיגומים בעבר היו עשויים עץ, אך בשל כשלי בטיחות כיום אנחנו רואים שהשימוש הוא באמצעים עמידים יותר. התקנת פיגומים מחייבת ידיים מקצועיות והסמכה, הרישיון ניתן על ידי משרד העבודה ובמקרים רבים יש צורך באישור מהנדס ותכנון הקמת הפיגומים. 

סוגי פיגומים:

  • פיגום חמורי – פיגום בסיסי בו אנחנו מרכיבים משטח עבודה שנתמך על ידי סמוכות חמורים שבדרך כלל יהיו עשויים ממתכת. יש יתרון לפיגום זה והוא המחיר, מנגד חשוב גם להדגיש שהפיגום החמורי מגיע לגובה של עד שני מטרים ולפיכך הוא אינו מתאים לכל סוגי הפרויקטים. הפיגום יכול לכלול אמצעי טיפוס, או שניתן יהיה להשתמש באמצעי טיפוס עצמאיים. שימו לב, נדרשת קרקע יציבה כדי להשתמש בסוג פיגום זה.
  • פיגום עצמאי – פיגום עצמאי נקרא גם "פיגום מגדל". הסיבה לכך שהוא נקרא עצמאי היא מכיוון שהוא אינו נתמך במבנה, אלא רק בקרקע. שני סוגים עיקריים של פיגום עצמאי: פיגום קבוע, משמע מדובר על פיגום נייח שלא ניתן יהיה להעביר אותו ממקום למקום, לעומק פיגום עצמאי שנייד שכן ניתן לשנע אותו ממקום למקום באמצעות גלגלי מתכת. השימוש בסוג זה הוא רק על גבי משטחים מישוריים, ולא על קרקע חולית.
  • פיגום זקפים פיגום זקפים הוא פיגום קבוע, הוא נתמך על גבי הקיר באמצעות ברגיי ג'מבו במרחק של כ-25 ס"מ עד 30 ס"מ מהקיר. היתרון המשמעותי של פיגום זקפים הוא שניתן לבנות אותו בגבהים משתנים על ידי הוספת זקיפים ומיטות. בדרך כלל השימוש הנפוץ בפיגום זקפים יהיה בחידוש מבנים, חיזוק מבנים ועבודה בחזית הבניין. פיגום זקיפים יכול להגיע לגבהים של עד 18 מטרים, לעיתים גם יותר במקרה של פיגום ממתכת.
  • פיגום זיזים פיגום זיזי הוא פיגום שמקובע לקירות של מבנה במפלס אחיד. פיגום זיזי נועד לשימוש בעבודות ממושכות שנמצאות במפלס אחיד, ולכן אינו מתאים לכל סוגי הפרויקטים. יש כאן חשיבות גבוהה לתכנון נכון ובדיקת איכות הזיזים והחומר ממנו עשויים הזיזים.
  • פיגום שלוח – פיגום שלוח הוא משטח שמחובר אל המבנה בחלקו החיצוני. הפיגום חייב להיות מעוגן למבנה באחת משלושת האופנים הבאים: עיגון קצה המשטח אל התקרה והרצפה בקומה בה אתם עובדים, זאת על ידי מוטות טלסקופיים. חיבור באמצעות ברגים, או שימוש במשקולות ששומרות על איזון הפיגום. פיגום שלוח בדרך כלל נהוג לשימוש במקומות בהם אנחנו עובדים למרחב ולאו דווקא לגובה.
  • פיגום תלוי – פיגום תלוי כשמו כן הוא, הוא אינו נתמך בקרקע אלא תלוי מראש המבנה. ניתן לראות שימוש עיקרי בו בין היתר גם לניקוי חלונות, מרזבים ואחרים. הפיגום מגיע בשני מודלים, כאשר אחד קבוע והשני ממוכן. השימוש בפיגום התלוי נהוג במבנים גבוהים, ועבור עבודות לטווח הארוך שמפלס מסוים של מעטפת הבניין. לדוגמא, שימושים בולטים נספים הוא לציפוי קירות, עבודות טיח ואחרים. פיגום תלוי ייעודי גם לערים צפופות ולמקומות בהם אין היתכנות להקים פיגום מהקרקע.
  • פיגום ממוכן תלוי – פיגום זה עובד בצורה זהה של פיגום תלוי מקובע, רק שכאן ניתן להנמיך ולהגביה את הפיגום באמצעות מערכות חשמליות. השימוש בפיגום ממוכן תלוי מקל בצורה משמעותית על התהליך, אך יש להדגיש שהמחיר חייב לכלול אישור מהנדס ולכן השימוש בחודש הראשון יהיה בתעריף גבוה מאשר החודשים האחרים. לדוגמא, השכרה חודשית תהיה בתעריף של עד 7,500 ש"ח, אך החודש הראשון יהיה בעלות שיכולה להגיע לכ-20,000 ש"ח כולל אישור מהנדס.

 

השכרת פיגומים מחיר – תקן אירופאי

כיום ישנה חובה להשתמש בפיגומים עם תקן אירופאי (החל משנת 2019). תקן אירופאי נקרא במונחים מקצועיים EN12810, הוא תקן שהוסכם באיחוד האירופאי על ידי המדינות החברות בו. פיגום אירופאי עומד לתקנים המחירים ביותר שנוגעים לחומר ממנו עשוי הפיגום, למיקום והתאמה של הפיגום, יצרנים, עומסי קיצון רגעיים, עובי דפנות, עיגונים, התעקרות משטח וכל היבטים אפשריים שמטרתם לשמור על ביטחון העובדים. למרות התנאים החמורים של תקן אירופאי, עדיין המחיר אינו גבוה בצורה משמעותית מאשר פיגומים שאינם עומדים בתקן האירופאי. 

השכרת פיגום מחיר – מחירון

סוג פיגום מחיר יומי מחיר שבועי מחיר חודשי
פיגום חמורי 300-450 ש"ח 800-1,200 ש"ח 1,400-2,000 ש"ח
פיגום עצמאי 450-1,000 ש"ח 1,200-1,500 ש"ח 2,150-4,200 ש"ח
פיגום זקפים 100-140 ש"ח למיטה 400-650 ש"ח 1,600-3,200 ש"ח
פיגום זיזים 450-600 ש"ח 1,000-1,400 ש"ח 3,000-3,700 ש"ח
פיגום שלוח  450-600 ש"ח 1,000-1,400 ש"ח 3,000-3,700 ש"ח
פיגום ממוכן  לא נהוג לשימוש יומי 3,000-4,500 ש"ח 6,500-7,500 ש"ח
פיגום תלוי קבוע לא נהוג לשימוש יומי לא נהוג לשימוש שבועי 6,500-10,000 ש"ח

 

השכרת פיגומים מחירים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת פיגומים

שירותי השכרת פיגומים עם החברה המובילה בישראל. פיגומים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין, מקצועי ובמחירים ללא תחרות.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שיפוצים
בנייה: הוספת תוספת בנייה לבית המשותף שלך

הוספת תוספת בנייה לבית המשותף שלכם יכולה להיות דרך מצוינת ליצור יותר שטח ולהעלות את ערך הנכס שלכם. לפני תחילת הפרויקט, חשוב לתכנן היטב את העיצוב והפריסה של התוספת. קחו בחשבון גורמים כמו גודל התוספת, החומרים שבהם תשתמשו וכל ההיתרים או האישורים הדרושים.

לקריאת המאמר »
פיגומים
פיגום על גלגלים: כוחם של פיגומים על גלגלים

בעולם הבנייה הדינמי, לחדשנות יש תפקיד מכריע בשיפור היעילות והבטיחות. המצאה פורצת דרך כזו שחוללה מהפכה בשיטות הבנייה היא פיגומים על גלגלים. פיגומים מסורתיים שימשו זה מכבר כדי לספק תמיכה וגישה זמניים לעובדים, אך הכנסת הפיגומים הניידים הביאה את הבנייה לגבהים חדשים.מוזמנים להיכנס לאתר המרכז להשכרת פיגומים לקבלת מידע.

לקריאת המאמר »
פיגום מדרגות
פיגום מדרגות למכירה: שדרג את אתר הבנייה עם מדרגות פיגומים

בכל הנוגע לאתרי בנייה, בטיחות ויעילות הן בעלות חשיבות עליונה. היבט אחד מכריע להבטחת סביבת עבודה בטוחה ופרודוקטיבית הוא מדרגות פיגומים באיכות גבוהה. המדרגות היציבות והאמינות הללו מספקות גישה קלה לאזורים מוגבהים, ומבטיחות שהעובדים יכולים לנוע באתר בקלות ובביטחון. אם אתם בישראל ומחפשים לשדרג את אתר הבנייה שלכם, שקול להשקיע במדרגות פיגומים מהמעלה הראשונה למכירה.

לקריאת המאמר »
Scaffolding
פיגום נייד על גלגלים:

הפיגום הנייד של  על גלגלים הוא חידוש פורץ דרך בתחום בטיחות הבנייה. עם העיצוב הייחודי והתכונות המתקדמות שלה, מערכת פיגומים ניידים זו מציעה נוחות ויעילות ללא תחרות, ומבטיחה את בטיחות העובדים באתרי בנייה ברחבי ישראל.מוזמנים להיכנס לאתר המרכז להשכרת פיגומים לקבלת מידע.

לקריאת המאמר »
פיגומים
פיגומים ניידים למכירה: מצא את העסקאות הטובות למכירה

פיגומים ניידים הם כלי חיוני בענף הבנייה, המספק פלטפורמת עבודה בטוחה לעובדים בגבהים שונים. זה מאפשר תנועה קלה וגמישות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור פרויקטים הדורשים התאמות תכופות. השקעה בפיגומים ניידים באיכות גבוהה יכולה לשפר משמעותית את הפרודוקטיביות ולהבטיח את בטיחות העובדים .

לקריאת המאמר »
Scaffolding
השכרת פיגום חשמלי: היתרונות של השכרת פיגומים חשמליים

כשמדובר בפרויקטי בנייה, הציוד המתאים חיוני להבטחת יעילות ובטיחות. ציוד אחד שיכול לשפר מאוד את תהליך הבנייה  הוא פיגום חשמלי. במקום לרכוש ציוד זה על הסף, שקול את היתרונות של השכרת פיגומים חשמליים עבור הפרויקטים. במאמר זה נבחן את היתרונות של השכרת פיגומים חשמליים וכיצד הם יכולים להועיל לפרויקטי הבנייה שלכם בישראל.מוזחנים להיכנס לאתר המרכז להשכרת פיגומים לקבלת פרטים.

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר