פיגומים למכירה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

פיגומים למכירהמחפשים פיגומים למכירה? המאמר הבא הוא בשבילכם. כאשר מחפשים פיגום למכירה יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים כמו סוג הפיגום ומקום אחסון מתאים. המחיר של פיגומים למכירה יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים. מה ישפיע על המחיר וכיצד נבחר את סוג הפיגום המתאים? לפניכם כל המידע שצריך. 

 

מהם פיגומים?

פיגום הוא מבנה זמני המשמש בתהליכים המתקדמים או הראשוניים של הבנייה. השימוש בפיגומים נפוץ גם בתהליכי שיפוצים של מבנים גבוהים וגם בתהליכי תחזוקה כמו צביעה או ניקוי חלונות בבניינים גבוהים. הפיגומים משמשים כמשטח יציב להנחת ציוד ולהתנהלות העובדים. הפיגומים פועלים במערכת שיכולה להיות חשמלית או ידנית וניתנת להתאמה לצרכי העבודה המדויקים. הפיגומים עשויים מצינורות מתכת, פלדה, עץ או אלומיניום. כל פיגום מציין דרישות תקן מדיניות, ולכן חשוב להתאים את סוג הפיגום לסוג העבודה, הגובה, הקרקע והעומס המירבי שהפיגום יכול לשאת. כדאי לשים לב כי לרוב הפיגומים בשימוש היום יש תו תקן אירופאי ולכן הם נחשבים לבטוחים ביותר.

מה ישפיע על המחיר?

להלן חלק מהפרמטרים המשפיעים על העלות של פיגומים למכירה- 

  • סוג הפיגום הנבחר

אחד מהקריטריונים המרכזיים המשפיעים על המחיר של פיגום למכירה הוא סוג הפיגום. לפיגומים שונים יש מחירים שונים, כאשר סוג הפיגום משפיע על המחיר הסופי של הרכישה. לדוגמה, פיגום חמורי הוא הסוג הבסיסי ביותר ולכן המחיר שלו יהיה הנמוך ביותר. סוגי הפיגומים השונים כוללים פיגומים עצמאיים נייחים או ניידים, פיגום זקיפים, פיגום זיזי, פיגום שלוח, פיגום תלוי, פיגום ממוכן ועוד. כל סוג פיגום מגיע עם מאפיינים ויכולות שונות, ולכן המחיר משתנה בהתאם לסוג הפיגום.

  • חבילת השירות

במסגרת פיגומים למכירה ניתן לבחור בחבילת שירות שונה. השירותים כוללים תכנון אישי של הפיגומים לפי הצרכים, הביסוס והתקנת הפיגומים והפירוק שלהם לאחר השימוש. במסגרת זו, ייתכן שיהיה צורך להשתמש בשירותיהם של בודק מוסמך מטעם משרד הבטיחות ובונה פיגומים מורשה המלווים ומפקחים על תהליך ההקמה של הפיגומים.

  • גובה הפיגום

המחיר לפיגום למכירה יהיה תלוי גם בגובה הפיגומים. בדרך כלל המחיר מחושב לפי למטר מרובע. אופציה נוספת היא לחשב את המחיר בהתאם לכמות המיטות הנדרשות להרכבת הפיגום (כאשר שטח כל מיטה הוא כ-5 מ"ר). כאשר מדובר במבנה בגובה של 20 מטרים יהיה צורך בפיגומים עם זקיפים כפולים, חיזוקי בסיס, חיזוקי ברזל ועוד. כל אלה יעלו את המחיר של הפיגום. 

  • הגישה לאזור הקמת הפיגום

גורם נוסף שישפיע על המחיר של פיגומים למכירה הוא הגישה לאזור הקמת הפיגום ולאתר עצמו. לעיתים קרובות מתעוררת בעיה בגישה לאזור אתר הבנייה. במצב האידאלי, ניתן להשתמש במנוף כדי להעביר את הפיגומים. אך באזורים בהם אין אפשרות להשתמש במנוף, יידרש שימוש באמצעים נוספים המייקרים את המחיר.

  • הוצאות נלוות בהרכבת פיגומים

המחיר של פיגום למכירה ישתנה גם בהתאם להוצאות נלוות בהרכבת פיגומים. בדרך כלל יש לכלול במחיר גם את ההובלה, את התכנון, ההתקנה והפירוק. בנוסף יש לקחת בחשבון את עלות שירותי הבודק המוסמך והבונה המורשה של הפיגומים.

 

האם כדאי לקנות פיגומים למכירה?

מלבד פיגומים למכירה, ניתן לבחור בפיגומים להשכרה. אך מה כדאי? קשה לענות על השאלה הזו מאחר שהיא תלויה בגורמים שונים. באופן כללי כל פרויקט מחייב התאמה פרטנית של הפיגום לצרכיו המיוחדים של הפרויקט ולתוואי השטח. לכן, רוב החברות הקבלניות הבינוניות והקטנות מעדיפות לשכור פיגומים בהתאמה לצרכיהן המשתנים.

אך במצבים בהם מדובר בחברות בנייה גדולות עם היקף עבודה רחב אשר מתמקדות בפרויקטים ומיזמים שמגיעים באופי ספציפי, החברות הללו יעדיפו רכישה של פיגומי קבע. אולם, יש לשים לב שהמחיר של פיגום למכירה יחיד עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים או יותר, וכן דורש תחזוקה תקופתית. בנוסף יש לקחת בחשבון שברכישת פיגומים יש לקחת בחשבון מקום אחסון עבורכם. 

כיצד נבחר את סוג הפיגום?

כפי שציינו קודם קיימים סוגים שונים של פיגומים למכירה. אז איך נבחר את סוג הפיגום המתאים לנו ביותר? לשם כך יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים. קודם כל יש לבחון את התכונות והמגבלות של הפיגום כגון עומס מירבי, גובה ויכולת ההתאמה לתנאים השונים באתר העבודה. חשוב מאוד לבחון את העומס המירבי שהפיגום יכול לשאת, כולל מספר העובדים והציוד שיעמדו על הפיגומים, כולל המשקל הכולל. 

בנוסף חשוב לקחת בחשבון את התנאים המקומיים כמו צפיפות העבודה וגובה המבנה, על מנת לבחון אילו סוגי פיגומים מתאימים לתנאים הללו. בבחירת פיגום למכירה יש להבין לאיזו מטרה ספציפית נדרשים הפיגומים, כמו עבודה בגובה, שימור או תיקון מבנים גבוהים וכדומה. 

פרמטר חשוב נוסף הוא החומר ממנו עשוי הפיגום ואת המידות שלו. יש לבחון את חומר היציקה של הפיגום, כמו מתכת, עץ או אלומיניום, ולקחת בחשבון את יכולות החומר בהתאם לצרכים המיוחדים של העבודה. בנוסף בדקו מה המידות של הפיגום ומה ההיקפים הנדרשים לעבודה. 

שימו לב שאתם בוחנים גם את איכות הפיגום, האם מדובר ביד שניה, האם יש בו פגמים שעלולים לסכן את העובדים ועוד. 

פיגומים למכירה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת פיגומים

שירותי השכרת פיגומים עם החברה המובילה בישראל. פיגומים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין, מקצועי ובמחירים ללא תחרות.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שיפוצים
בנייה: הוספת תוספת בנייה לבית המשותף שלך

הוספת תוספת בנייה לבית המשותף שלכם יכולה להיות דרך מצוינת ליצור יותר שטח ולהעלות את ערך הנכס שלכם. לפני תחילת הפרויקט, חשוב לתכנן היטב את העיצוב והפריסה של התוספת. קחו בחשבון גורמים כמו גודל התוספת, החומרים שבהם תשתמשו וכל ההיתרים או האישורים הדרושים.

לקריאת המאמר »
פיגומים
פיגום על גלגלים: כוחם של פיגומים על גלגלים

בעולם הבנייה הדינמי, לחדשנות יש תפקיד מכריע בשיפור היעילות והבטיחות. המצאה פורצת דרך כזו שחוללה מהפכה בשיטות הבנייה היא פיגומים על גלגלים. פיגומים מסורתיים שימשו זה מכבר כדי לספק תמיכה וגישה זמניים לעובדים, אך הכנסת הפיגומים הניידים הביאה את הבנייה לגבהים חדשים.מוזמנים להיכנס לאתר המרכז להשכרת פיגומים לקבלת מידע.

לקריאת המאמר »
פיגום מדרגות
פיגום מדרגות למכירה: שדרג את אתר הבנייה עם מדרגות פיגומים

בכל הנוגע לאתרי בנייה, בטיחות ויעילות הן בעלות חשיבות עליונה. היבט אחד מכריע להבטחת סביבת עבודה בטוחה ופרודוקטיבית הוא מדרגות פיגומים באיכות גבוהה. המדרגות היציבות והאמינות הללו מספקות גישה קלה לאזורים מוגבהים, ומבטיחות שהעובדים יכולים לנוע באתר בקלות ובביטחון. אם אתם בישראל ומחפשים לשדרג את אתר הבנייה שלכם, שקול להשקיע במדרגות פיגומים מהמעלה הראשונה למכירה.

לקריאת המאמר »
Scaffolding
פיגום נייד על גלגלים:

הפיגום הנייד של  על גלגלים הוא חידוש פורץ דרך בתחום בטיחות הבנייה. עם העיצוב הייחודי והתכונות המתקדמות שלה, מערכת פיגומים ניידים זו מציעה נוחות ויעילות ללא תחרות, ומבטיחה את בטיחות העובדים באתרי בנייה ברחבי ישראל.מוזמנים להיכנס לאתר המרכז להשכרת פיגומים לקבלת מידע.

לקריאת המאמר »
פיגומים
פיגומים ניידים למכירה: מצא את העסקאות הטובות למכירה

פיגומים ניידים הם כלי חיוני בענף הבנייה, המספק פלטפורמת עבודה בטוחה לעובדים בגבהים שונים. זה מאפשר תנועה קלה וגמישות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור פרויקטים הדורשים התאמות תכופות. השקעה בפיגומים ניידים באיכות גבוהה יכולה לשפר משמעותית את הפרודוקטיביות ולהבטיח את בטיחות העובדים .

לקריאת המאמר »
Scaffolding
השכרת פיגום חשמלי: היתרונות של השכרת פיגומים חשמליים

כשמדובר בפרויקטי בנייה, הציוד המתאים חיוני להבטחת יעילות ובטיחות. ציוד אחד שיכול לשפר מאוד את תהליך הבנייה  הוא פיגום חשמלי. במקום לרכוש ציוד זה על הסף, שקול את היתרונות של השכרת פיגומים חשמליים עבור הפרויקטים. במאמר זה נבחן את היתרונות של השכרת פיגומים חשמליים וכיצד הם יכולים להועיל לפרויקטי הבנייה שלכם בישראל.מוזחנים להיכנס לאתר המרכז להשכרת פיגומים לקבלת פרטים.

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר