פיגומים להשכרה בעפולה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

פיגומים להשכרה בעפולהמחפשים פיגומים להשכרה בעפולה? המונח פיגומים הינו מונח רחב שמתייחס ללא מעט מקרים של תהליך בניה, בו אנחנו נדרשים להיעזר בפיגומים כדי לבצע עבודות בחזית הבניין ואחרים. השכרת פיגומים הינה אופציה, ניתן גם לרכוש פיגומים. ריכזנו עבורכם את המידע המלא בנוגע להשכרת פיגומים, סוגי פיגומים ומה זה בכלל פיגום.

 

מה זה פיגום?

נעשה שימוש בפיגום בתהליכי בנייה בשלבים הראשונים ומתקדמים, כמו כן בזמני תמ"א 38 לצורך חידוש וחיזוק מבנים. פיגום הוא מבנה המורכב ממיטות, הוא יכול לעבוד בצורה חשמלית או ידנית ולרוב יהיו עשוי אלומיניום או מתכת. בעבר היה עשוי הפיגום מעץ, למרות שגם היום ניתן למצוא חברות שנעזרות בפיגומים מעץ – אך הוא נחשב לפחות בטוח ובעל בלאי גבוה. בשביל להשתמש בפיגום יש צורך לשכור או לרכוש פיגום שעומד בתקן מסוים, בין אם ישראלי או אירופאי. 

המטרה העיקרית של פיגום הוא בשביל לקבל משטח יציב שמורכב אל המבנה, ככה ניתן לעבוד בגובה בצורה יציבה ולמעשה לוותר על שימוש לא בטוח בסולן. הפיגומים החשמליים נחשבים לנוחים יותר, הם ניידים ומאפשרים לנו לבחור את הגובה הרצוי – הבחירה בפיגום היא בהתאם לצורך שלנו. לרוב אנחנו נרצה לבחור בפיגום עם תקן אירופאי, מכיוון שתקן זה נחשב לבטיחותי ביותר.

לשכור או לרכוש?

אחרי שהכרנו את הפיגומים ומה מטרתם, האם עדיף לנו לשכור או לרכוש פיגומים? חשוב להסתכל על התמונה באופן כולל. לדוגמא, חשבו על יכולת האחסנה שלכם. רבים בוחרים לשכור פיגומים מכיוון שככה הם יכולים לחסוך לא רק בהוצאות, אלא גם בזמן. החברות שמשכירות פיגומים מגיעות בהובלה אל אתר הבניה, ולרוב גם ירכיבו את הפיגומים. רכישת פיגומים תהיה נוחה במקרים בהם יש לכם פרויקטים שוטפים, מקום אחסנה וכמו כן, אדם אשר כשיר לבצע הרכבה ופירוק של פיגומים. חשוב לזכור גם את עניין הבלאי ופיקוח על השימוש בפיגומים.

נוסף על כך, בחירת פיגומים נעשית בהתחשב לסוג הפרויקט והמיקום בו הוא נמצא. לדוגמא, בניה במקומות פתוחים מחייבת אותנו לבחור בפיגומים איכותיים שעמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, לעומת פיגומים שיכולים להתאים לבניה בתוך העיר. לכן, ההמלצה שלנו היא לשכור פיגומים מכיוון שהבחירה כל פעם משתנה בהתחשב בסוג הפרויקט ותנאי העבודה. 

 

פיגומים להשכרה בעפולה- סוגים

מחפשים פיגומים להשכרה בעפולה? ריכזנו עבורכם את כל סוגי הפיגומים:

  1. פיגום חמורי – מדובר על הסוג הנפוץ ביותר. פיגום זה מתאים רק לעבודה על קרקע מישורית ויציבה, בדרך כלל פיגום חמורי אופייני לעבודות בגבהים נמוכים. בדרך כלל פיגומים אלו מגיעים לגבהים של עד שני מטרים, מעבר לכך נדרש להרכיב עוד מיטות ולדאוג לאמצעי טיפוס.
  2. פיגום נייד – השם כבר די מרמז על האופן בו הפיגום עובד. הפיגום נע על גבי גלגלים ממתכת, בראש הפיגום יש משטח דריכה לצורך ביצוע עבודות. הפיגום ממוסגר, אבל כמובן שלפני כל עבודה יש לבחון האם המעקה עובד כראוי, וכמו כן האם קיימים כשלים במדרכים ובזיזים. היתרון המשמעותי הוא שהפיגום לא מחייב אתכם לחבר אותו למבנה, אלא הוא יציב בפני עצמו ולכן, רבים יכולים לקרוא לפיגום זה גם פיגום עצמאי. שימו לב שתחת הכותרת הזאת קיימים שני סוגים עיקריים, האחד הוא פיגום נייד אך מקובע, ופיגום שיכול לנוע ושניהם למעשה עצמאיים. 
  3. פיגום זקפים פיגום זקפים נועד לעבודה בחזית המבנה, הוא יותר ייעודי בקרב פרויקטים גדולים מאחר שניתן לפרוש את הפיגום בהיקפים רחבים. יש גבהים שונים לפיגום זקפים, ובשביל להגביה את הפיגום יש לבצע מתיחה והוספת זקפים. כאן אנחנו מקבלים פיגום שחייב להיות מחובר למבנה באמצעות ג'מבו. בנוסף, אמצעי בטיחות שמתווסף לפיגום זה הוא רשת שעוטפת את הפיגום. פיגום זה ייעודי גם לקרקע יציבה וגם לקרקע בוצית.
  4. פיגום שלוח – פיגום זה מעוגן לרצפה, מכיוון שהוא מיועד לאתרים בהם עדיין אין קירות תמיכה. יש לעגן את הפיגום לרצפה באמצעות משקולות, או באמצעות מוטות טלסקופיים. חלה חובה לגדר את המשטח מסביב כדי לשמור על בטיחות העובדים מפני נפילות. פיגום זה אינו פופולרי, אך במקרים מסוימים הוא נחוץ ויש להשתמש בו אך ורק בהתאם לתקנות ותנאי העבודה.
  5. פיגום זיזי פיגום זה נקרא גם מכיוון שהזיזים חייבים להיות מקובעים לקיר תמיכה, הפיגום הוא מקובע ונשען על זוויות במרחקים שווים. היתרון של פיגום זיזים הוא שהפיגום ייעודי לעבודה במפלסים גבוהים אך חובה לבחור במבנה יציב שהקיר באמת יכול לשמש בתור תמיכה. 
  6. פיגום תלוי – פיגום תלוי מחובר רק לקירות המבנה, הוא ייעודי למקומות בהם הקרקע אינה יכולה לשמש בתור עוגן. הפיגום מתאים לערים צפופות והוא יכול להיות גם נייד ולשמש לצורך ניקוי חלונות, התקנת חיפויים ואחרים. 

פיגומים להשכרה בעפולה- מחירון

חשוב להדגיש שטווח המחירים עבור השכרת פיגומים עשוי להשתנות בהתאם לסוג הפיגום בו אתם בוחרים, בהתאם למשך תקופת ההשכרה, בהתאם להובלה, פירוק, הרכבה ונתונים שונים אחרים. 

סוג פיגום השכרה יומית השכרה שבועית השכרה חודשית
פיגום נייד צר 250-300 ש"ח 650-800 ש"ח 1,000-1,400 ש"ח
פיגום נייד רחב 400-500 ש"ח 800-950 ש"ח 1,250-1,500 ש"ח
פיגום נייד 6-8 מטרים 400-450 ש"ח 1,000-1,300 ש"ח 1,700-2,500 ש"ח
פיגום נייד 8-10 מטרים 500-570 ש"ח 1,050-1,400 ש"ח 1,900-2,300 ש"ח
התקנה ופירוק  400-1,200 ש"ח בהתאם לסוג הפיגום
הובלת פיגומים החל מ-500 ש"ח המחיר משתנה בהתאם לסוג הפיגום, שימוש במשאית, שימוש במנוף ואחרים.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת פיגומים

שירותי השכרת פיגומים עם החברה המובילה בישראל. פיגומים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין, מקצועי ובמחירים ללא תחרות.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיגומים להשכרה ביפו

מחפשים פיגומים להשכרה ביפו? המונח פיגומים הינו מונח רחב שמתייחס ללא מעט מקרים של תהליך בניה, בו אנחנו נדרשים להיעזר בפיגומים כדי לבצע עבודות בחזית

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר