פיגום ברזל למכירה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

פיגום ברזל למכירהמחפשים פיגום ברזל למכירה? המאמר הבא הוא בשבילכם. רכישת פיגומים לא מתאימה לכל אחד ולכן לפני שאתם רוכשים פיגום ברזל חשוב מאוד להבין מה זה אומר ולקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו פיגום?

פיגום הוא קונסטרוקציה זמנית המוצבת על הקרקע ומחוברת למבנה עליו מבצעים את העבודות. הפיגום אינו דורש חפירות עמוקות בקרקע או עבודות ייצוב ארוכות טווח. קיימות דרכים נוספות לביצוע עבודות בגובה, כגון עבודות בעזרת סנפלינג או מנופים. היתרון המרכזי של פיגומים, ובפרט פיגום ברזל למכירה, הוא המהירות בביצוע העבודה. עבודה על סנפלינג מאפשרת לאנשי המקצוע להגיע בנוחות לכל נקודה במבנה, אך הבעיה המרכזית בשיטה זו היא מהירות העבודה. בניגוד לעבודה על פיגומים, עבודה בעזרת סנפלינג אינה מאפשרת לכמות גדולה של אנשי מקצוע לעבוד במקביל ובנוחות מרבית, וכתוצאה מכך קצב העבודה מוגבל במידה רבה. לכן, אנשי מקצוע רבים בתחום בוחרים בפיגומים ולא בסנפלינג.

מהו פיגום ברזל?

פיגום ברזל למכירה הוא פיגום נייד. מדובר בפיגום שאינו מחובר ואינם נסמך על הקרקע, אלא מקובע לקירות המבנה. במקומות שבהם הקרקע בעלת שיפוע גבוה או אינה יציבה, הבחירה הנכונה ביותר תהיה בפיגום ברזל נייד, שכן הוא לא תלוי בסוג הקרקע. בערים שנמצאות במרכז הארץ, שם הצפיפות היא גבוהה מאוד, שימוש בפיגומי ברזל ניידים תלויים הוא נפוץ ביותר.

פיגום ברזל נייד מתאים לשימוש בעבודות פשוטות יחסית, כגון ניקוי חלונות גבוהים, התקנת חיפויים ופתרונות חיפוי, ואף לעבודות מורכבות יותר. מדובר בפיגום שמספק גמישות ונוחות בביצוע העבודה, ולכן נעשה בו שימוש נרחב במגוון עבודות.

 

התקנת פיגום ברזל

במסגרת התקנת פיגום ברזל למכירה חשוב לבצע את ההתקנה באופן מקצועי ומדויק על מנת למנוע תאונות עבודה מיותרות ולשמור על בטיחות העובדים. אף אחד לא רוצה להיות אחראי לפציעה או חלילה למוות של עובד עקב נפילה מפיגום, ולכן חשוב מאוד לציית לתקנות הבטיחות בעת התקנת הפיגומים. לשם כך, יש לבצע בדיקות לנכס בו תתבצע העבודה. זה יאפשר להבין את מאפייני המבנה ולהתאים את הפיגומים לצרכיו. אי הקפדה על תהליך התקנת הפיגומים ועל הבטיחות יכולה לגרום לתאונות, פציעות חמורות ואף מוות.

 

פרמטרים לבחירת פיגומים

לפני שאתם רוכשים פיגום ברזל למכירה או כל פיגום אחר, חשוב מאוד להתייחס למספר היבטים שונים. ריכזנו לכם את ההיבטים החשובים ביותר- 

  • גובה הפיגומים

הגובה של פיגום ברזל למכירה משפיע באופן משמעותי על המחיר שתידרשו לשלם. ככל שהפיגומים יהיו גבוהים יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר. על כן, חשוב להכיר במדויק את גובה המקום בו נדרשת העבודה על מנת לבחור נכון את גובה הפיגומים המתאימים להשלמת העבודה. אנשי מקצוע רבים מקלים ראש בדבר ובוחרים פיגומים בגובה גבוה מהנדרש, מה שמביא לתשלום של סכומים מיותרים. אם אתם רוצים לחסוך עלויות, חשוב לדעת מה גובה העבודה הנדרשת ולהתאים את גובה הפיגומים לצורך העבודה. בכך תוכלו להיות בטוחים שאתם משלמים רק על הפיגומים המתאימים ולא יותר מדי.

  • רוחב הפיגומים

גם רוחב הפיגומים משפיע על המחירים של פיגום ברזל למכירה. קיימים פיגומים ברוחב שונה, כמו 60 ס"מ, 80 ס"מ ואף 130 ס"מ. ככל שהפיגום שתבחרו יהיה רחב יותר כך המחיר שתידרשו לשלם יהיה גבוה יותר. רוחב הפיגום נקבע בהתאם למספר העובדים, החומרים הנדרשים לעבודה ועוד גורמים. לכן, לפני שתבחרו את רוחב הפיגום, מומלץ לבדוק את היקף העבודה הנדרשת. אם מדובר בעבודה שמחייבת מספר רב של אנשי מקצוע המשתמשים בציוד רחב, יש לבחור פיגום רחב. אם העבודה כוללת מספר מועט של אנשי מקצוע, ניתן לבחור בפיגום צר.

  • אפשרות ניוד הפיגומים

פרמטר נוסף שישפיע על המחיר של פיגום ברזל למכירה הוא היכולת לנייד את הפיגומים. ישנם פיגומים ניידים ופיגומים קבועים. הפיגומים הניידים מאפשרים לכם להזיז אותם בחופשיות ממקום למקום בלי צורך בשירותי פירוק והרכבה מחדש. לעומתם, הפיגומים הקבועים אינם ניתנים לניוד ודורשים שירותי פירוק והרכבה כדי להעבירם למקום חדש. כדאי לקחת בחשבון שהפיגומים הניידים עלולים להיות יקרים יותר מהפיגומים הקבועים. לכן, אם נדרשתם לעבוד במוקד אחד בלבד, ייתכן שהפיגום הקבוע יהיה הבחירה הטובה ביותר. אך אם נדרשתם לעבוד במספר מוקדים שונים, יש לבחור פיגום נייד שיאפשר לכם ניוד גמיש ממקום למקום.

כמה עולה פיגום ברזל למכירה?

המחיר של פיגום ברזל למכירה הוא לא חד משמעי והוא משתנה בהתאם לגורמים שונים כגון גובה הפיגום, היקף הפיגום ועלויות ההובלה. ניתן לרכוש פיגומי ברזל בגדלים שונים ובמחירים שונים ולכן חשוב לדעת מה הצרכים שלנו בשביל לבחור את הפיגום המתאים ביותר. 

ריכזנו לכם טווח מחירים ללא מע"מ, הובלה, פירוק והרכבה- 

  • המחיר לפיגום ברזל למכירה בגובה של עד 3 מטרים ויכולת נשיאה של עד 150 ק"ג ינוע בין 6,000 ל-8,000 שקלים. 
  • המחיר לפיגום ברזל למכירה בגובה של עד 6.2 מטרים ויכולת נשיאה של עד 250 ק"ג ינוע בין 8,000 ל-10,000 שקלים. 
  • המחיר לפיגום ברזל למכירה בגובה של 8.5 מטרים ינוע בין 18,500 ל-20,000 שקלים. 
  • המחיר לפיגום ברזל למכירה בגובה של 10.4 מטרים ינוע בין 25,000 ל-35,000 שקלים. 
פיגום ברזל למכירה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

המרכז להשכרת פיגומים

שירותי השכרת פיגומים עם החברה המובילה בישראל. פיגומים לכל צורך ולכל מטרה להשכרה במחיר זול ומשתלם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין, מקצועי ובמחירים ללא תחרות.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיגום אירופאי
פיגום אירופאי

ישנו מגוון רחב של סוגי פיגומים, אבל מתחילת שנת 2019 אישרה הועדה לעבודה ורווחה תקנות חדשות לפיהן קיימת חובה להשתמש בפיגומים שעומדים בתקן אירופאי. התקנה

לקריאת המאמר »
פיגום זקפים
פיגום זקפים

פיגום זקפים הוא הפיגום הפופולרי באתרי הבניה השונים, הוא מאפשר לנו עבודה לרוחב וכמו כן, לגובה. כאשר אנחנו בוחרים סוג פיגום כזה או אחר, מלבד

לקריאת המאמר »
פיגום זיזי
פיגום זיזי

פיגום הוא מבנה זמני בו משתמשים בתהליכי בנייה מתקדמים או ראשוניים. השימוש בפיגומים נפוץ בעבודות בנייה ושיפוצים של מבנים גבוהים ואף בעבודות תחזוקה מסוגים שונים.

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר